LKS Rudołtowice-Ćwiklice Juniorzy - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • By? b?dzie jest Ru?y LKS ! Zapraszamy na stronk? internetow? juniorów klubu LKS Rudo?towice-?wiklice.

Trener

Dwie porażki

• autor: jonek95, 2013-10-08 20:02

Nasz juniorka  w dwie ostatnie niedziele rozegrała kolejne spotkania o punkty . Najpierw uległa w spotkaniu u siebie Fortunie 2-1 a potem w Gardawicach  5-2 tamtejszej juniorce.  To nie były udane występy z naszej strony miejmy nadzieje że chłopaki poprawią się w następnej serii spotkań kiedy to zagrają z liderem tabeli Nadwiślanem Góra. Mecz ten rozegrany zostanie na naszym boisku .

Na mecz  z Wyrami wyszliśmy chyba zbyt rozluźnieni choć to my mieliśmy świetna sytuacje zaraz na początku kiedy to po dośrodkowaniu Śmieji piłkę nie czysto uderzył Gaża i ta poszybowała nad bramką .
Gra wyglądała tak jak my lubimy goście naciskali a my kontrowaliśmy . Poraz kolejny świetnie linią grała nasza obrona która raz po raz chwytała gości na spalonego . Po pierwszej połowie było 0-0 , wyszliśmy bardzo zmotywowani na drugą lecz szybko straciliśmy  bramkę kiedy to napastnik Wyr kiwnoł naszego stopera i strzelił wychodzącemu bramkarzowi miedzy nogami . Nasza drużyna musiał się otworzyć czego niestety efektem była 2 bramka dość szczęśliwa bo przy próbie dośrodkowania przez pomocnika gości  piłką nie fortunie wpadła bramkarzowi za "kołnierz" . Końcówka należała do nas kiedy to po dośrodkowaniu Kątnego piłkę do siatki wpakował inny nasz stoper Kremza  .  Poczuliśmy  szansę choćby na remis  ale czasu na strzelenie bramki wyrównującej już zabrakło .

Drugi mecz to wyjazd na Gardawice , można by powiedzieć że gdybyśmy byli w pełnym składzie ten mecz by wyglądał zupełnie inaczej . Brak trenera ,naszego podstawowego stopera i kapitana Kątnego oraz nie obecność  naszych bramkarzy postawiły nas pod ścianą . Funkcję trenera obieli seniorzy  Beberok i Leki  z przymusu do środka obrony oraz mianowany na kapitana został Śmieja  który pierwszy raz grał na tej pozycji . Na ostatnia chwilę miedzy słupki ściągnięty został bramkarz trampkarzy młodszych Bielenin, który zaprezentował się bardzo dobrze  . Mecz zaczął się wyśmienicie od bramki Szwedy który po zbyt krótkim wybiciu piłki przez obrońców gospodarzy  pewnym strzałem po ziemi umieścił piłkę w bramce . Na strzelenie bramki na 2-0 miał Śmieja ale jego strzał z bliskiej odległości został zablokowany.  W środku pola dominowali gospodarze czego efektem były bramki . Po pierwszej połowie było 3-1 dla LZS-u . Dopiero zmiana formacji defensywnej na 3 obrońców i wprowadzona świeża krew na boisku sprawiły że gra wyglądała lepiej . Asystę w debiucie zaliczył Jachimczak który to po świetnym dośrodkowaniu dał szanse Kontnemu (Boxerowi) na zdobycie bramki . Boxer wykorzystał ją idealnie i fenomenalnym strzałem głową wpakował piłkę do siatki przy bliższym słupku .

Pozostaje mieć nam tylko nadzieję że następne mecze będą wyglądać dużo lepiej i nasza drużyn zdobędzie komplet punktów do końca rundy

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS Rudołtowice-ĆwikliceLKS Łąka
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 3:1 LKS Łąka
2014-09-21, 11:00:00
    relacja »

pon.

LKS Rudołtowice - Ćwiklice - UKS Czapla Kryry
LKS Mizerów - pauza
LKS Studzienice - LKS Łąka
LKS Goczałkowice - pauza

LKS Studzienice 6:2 LKS Goczałkowice
LKS Łąka 7:0 LKS Mizerów
LKS Rudołtowice - Ćwiklice pauza
UKS Czapla Kryry pauza

Najnowszy film

Bartek Czernik [karny]

Ruły
Ładowanie...

Które miejsce Ruły zajmną w rundzie jesienej ?